Bez kategorii Meble

Zestaw mebli niemowlęcych Barcelona

zestaw drewnianych mebli dla dzieci

Zestaw Barcelona marki Drewnostyl to prosty, a przez to uroczy zestaw mebli, który rośnie z dzieckiem aż od narodzin do czasów szkolnych. Znajdziemy tu łóżeczko o wymiarach 120 x 60 cm oraz szafę.

Słoneczna kolekcja – łóżeczko

Nazewnictwem oraz dekorami kolekcja nawiązuje do słonecznej Hiszpanii, a oryginalny kształt oraz funkcjonalność i mnogość dodatkowych brył pozwalają cieszyć się tym zestawem od lat niemowlęcych do czasów szkolnych lub nawet dłużej. W zestawie Drewnostyl Barcelona znajdują się łóżeczko 120 x 60 cm oraz szafa 4-drzwiowa. Łóżeczko Barcelona o wymiarach 120 x 60 cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki, a dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki, dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Łóżeczko Barcelona wyposażone jest w dekor z napisem El Rey – czyli król lub La Reina – królowa – w zależności od płci dziecka. W zestawie znajduje się stelaż pod materac, a opcjonalnie można także dokupić szufladę. Wymiary łóżeczka to długość 124 cm, szerokość 68 cm i wysokość 87 cm.

zestaw drewnianych mebli dla dzieci

okazje.info.pl

Słoneczna kolekcja – szafa

W zestawie oprócz łóżeczka znajduje się szafa czterodrzwiowa, wyposażona w charakterystyczne dekory La Prenda – odzież oraz El Abrigo – ubrania. Wewnątrz, pośrodku szafy znajduje się pozioma przegroda. W górnej części szafa posiada drążek na wieszaki, w dolnej dwie półki przez całą szerokość szafy, a istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych półek. Wymiary szafy to długość 95 cm, szerokość 56 cm i wysokość 185 cm. Kolekcja Barcelona występuje w kolorze białym i waniliowym.

Łóżeczko wykonane zostało z litego drewna sosnowego z polskich lasów, w pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Pozostałe meble z kolekcji Barcelona również wykonane są z litego drewna sosnowego, natomiast półki i elementy wewnętrzne z płyty laminowanej. Wszystkie łóżeczka dziecięce są atestowane, zgodne i przebadane na zgodność z normami polskimi oraz europejskimi pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Skomentuj