Meble

Stylowe łóżeczko DAISY BABY od BabyBest

Łóżeczko Daisy Baby marki BabyBest to urocza propozycja do pokoju maluszka. Łóżeczko ma wymiary 120 x 60 cm i klasyczny kształt oraz stonowane kolory połączone z unikatowymi wzorami frezowanych stokrotek na szczycie.

Eleganckie i funkcjonalne łóżeczko niemowlęce od BabyBest

Boki łóżeczka wykonane są z frezowanego MDFu, a szczyty z płyty laminowanej. Łóżeczko Daisy poza wspaniałym i klasycznym wyglądem jest bardzo stabilne i wytrzymałe. Ma zaokrąglone krawędzie i jest pomalowane farbami wodnymi z atestami dla produkcji zabawek drewnianych. W łóżeczku zastosowano innowatorski oraz bardzo wygodny system otwierania bocznych drzwiczek dla starszych dzieci – na zasadzie przesuwnej. Wymiary zewnętrzne łóżeczka to 124 cm długości i 72 cm szerokości. Wysokość łóżeczka to 105 cm. Łóżko wykonane jest pod materac 120 x 60 cm oraz ma trzy poziomy położenia materaca. Dodatkowo do łóżeczka można dokupić szufladę oraz kółka, dzięki którym łóżeczko będzie mobilne, a przez to jeszcze bardziej funkcjonalne. 

okazje.info.pl

Meble z tej linii występują w kilku wersjach kolorystycznych, z frontami i dodatkami w kolorze waniliowym lub białym oraz korpusami, bokami oraz półkami w kolorze ciemnego orzechu, białym lub waniliowym. W produkcji mebli BabyBest stosowane są tylko farby wodno-akrylowe posiadające atesty do produkcji zabawek, nie zawierają rozpuszczalników i innych środków chemicznych. Dzięki technologii firmy Blum, zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią małych użytkowników przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.

Skomentuj