Jak urządzić? Porady dla rodziców

Składane krzesełko do karmienia Thermobaby

krzesełko do karmienia

Krzesełko składane do karmienia dziecka Thermobaby to francuski produkt marki, która działa na rynku artykułów dla niemowląt i dzieci od 1949 roku. W ofercie marki znajdziemy między innymi wielofunkcyjne krzesełko do karmienia 3w1 w czterech kolorach do wyboru. 

Wielofunkcyjne krzesełko dla maluchów

BabyTop od Thermobaby to wielofunkcyjne krzesełko dla dzieci, które rewelacyjne sprawdzi się zarówno podczas karmienia jak i w czasie zabaw w domu lub ogrodzie. Dzięki składanym nóżkom, krzesełko może służyć jako nakładka mocowana do krzesła w domu, u rodziny czy np. w restauracji. Może też pełnić funkcję samodzielnego fotelika dla starszego dziecka. Krzesełko posiada wygodną tacę, którą w każdej chwili można łatwo odłączyć. W zestawie znajdują się też specjalne pasy, którymi można zamocować fotelik do krzesła, a także przypiąć dziecko.

krzesełko do karmienia

okazje.info.pl

Fotelik Thermobaby został wykonany z bezpiecznego i wytrzymałego tworzywa, a jego oparcie i blat zostały dodatkowo wyposażone w uśmiechniętą buźkę wykonaną z antypoślizgowego materiału. Całość jest bardzo łatwa w czyszczeniu, ponieważ wystarczy tylko użyć wilgotnej ściereczki lub gąbki. Krzesełko jest niezwykle łatwe w użyciu, łatwo się składa co nie tylko ułatwia przechowywanie, ale także umożliwia zabranie krzesełka ze sobą w każdą podróż. Z krzesełkiem mamy do wyboru dwie wysokości siedzenia. Poza swoją funkcjonalnością krzesełko jest do tego estetyczne i ma przyjazny dla dzieci i miły dla oka wygląd. Jest łatwe do rozłożenia i złożenia oraz do mycia. Wymiary krzesełka to szerokość 36,5 cm, szerokość siedziska 27 cm, wysokość 49,5 cm, a bez nóżek – 38,5 cm oraz wysokość siedziska 10,5 cm. Dostępne kolory to niebieski, fioletowy, zielony, szary. 

Skomentuj