Meble Porady dla rodziców

Piękna i funkcjonalna komoda Lily do pokoju niemowlaka

W pokoju maluszka niezbędne są meble do przechowywania. Na początek nie ma konieczności wstawiania wielkiej, pojemnej szafy, ponieważ ubranka dziecka są maleńkie. Najlepiej wstawić niewielką szafkę lub poręczną komodę. Trzeba ją dopasować stylem i kolorem do wystroju wnętrza. W dziecięcych, niemowlęcych pokoikach idealnie sprawdzą się meble w jasnych kolorach, do których można dobrać kolorowe dodatki – zarówno w intensywnych, jak i pastelowych kolorach.

Komoda Lily

Idealną propozycją tego typu mebla jest klasyczna komoda sosnowa, pokryta białym woskiem, z widoczną strukturą drewna z kolekcji Lily od Seart. Komoda jest wysoka, ma trzy szerokie szuflady, wyposażone w systemem cichego domyku, a także otwarte półki. Mebel jest stabilny, nie posiada ostrych kantów i krawędzi ani wystających elementów co jest niezwykle ważne w pokoju maluszka. Uchwyty komody zostały zastąpione przez szczeliny, w które wystarczy wsunąć palce, by odsunąć szufladę. Co praktyczne w pokoju niemowlęcia, na komodzie można opcjonalnie zamontować przewijak.

komoda z przewijakiem do pokoju niemowlaka

okazje.info.pl

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy szukać specjalnego miejsca, aby przewinąć maluszka i nie musimy rozkładać dodatkowych podkładów. Pozwala to zachować ład i porządek. Tym bardziej, że pod ręką będziemy mieli i pieluchy i nawilżane chusteczki. Przewijak do tej komody ma zamknięcie z tyłu i wysokie, dwunastocentymetrowe bezpieczne boki. Ochroni to maluszka przed upadkiem. Co ważne, po zdjęciu przewijaka nie zostają żadne dziury ani ślady, komoda nie zostanie uszkodzona, nie trzeba będzie jej przerabiać i może służyć jako zwykły mebel do sypialni dla starszego dziecka. Przewijak dostępny jest w rozmiarze 85 x 76 cm. Komodę znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/wekids-komoda-sosnowa-wysoka-lily-2.html.

 

Gdy dziecko podrośnie warto pomyśleć nad półkami na książki. Pisze o nich zaprzyjaźniona strona DziecieCzteryKaty.pl

 

Skomentuj