Meble Porady dla rodziców

Nowoczesny kosz Mojżesza od Moba

kosz mojżesza

Kosz Mojżesza marki Moba to doskonała alternatywa dla łóżeczka czy kołyski, gdy na świecie pojawia się maleństwo. Posłuży około pięciu miesięcy. Jest to wspaniały, ekologiczny i przy tym designerski kosz, zaprojektowany we współpracy z ekspertami z fundacji zapobiegania SIDS. Co ważne, projektując kosz zwracano uwagę nie tylko na niebanalny wygląd, ale również na inne czynniki, które podkreślają jego charakter i wyjątkowość.

Zalety kosza Mojżesza od Moba

Kosz ma ergonomiczny kształt i wygodne uszy do noszenia bezpośrednio połączone z koszem, co eliminuje efekt opadających uchwytów, będący pretekstem np. do podgryzania ich przez domowe zwierzaki. Produkt jest
wykonany z w pełni ekologicznego, antyalergicznego i antybakteryjnego materiału, jest bardzo wytrzymały, posiada też doskonałą cyrkulację powietrza dzięki aż trzystu otworom wentylacyjnym wokół kosza i w jego podstawie. Dzięki materiałowi, z jakiego wykonano kosz, jest on łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ można go myć w całości. Nowoczesny design predestynuje go do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. W zestawie znajduje się unikalny, oddychający materacyk i firankowy, wafelkowy filtr ograniczający dostęp kurzu, uszyty ze 100% angielskiej bawełny Premium.

kosz mojżesza

okazje.info.pl

Kosz w 100% podlega recyklingowi, nie wydaje żadnych dźwięków takich jak skrzypienie, trzeszczenie czy szeleszczenie, a występuje w ośmiu modnych kolorach do wyboru. Materacyk został zaprojektowany we współpracy ze specjalistami z fundacji zapobiegania SIDS czyli nagłej śmierci łóżeczkowej. Wyprodukowano go z materiałów antygrzybicznych, antybakteryjnych, antyalergicznych, co zapobiega wystąpieniu astmy i egzemy. Odpowiednia cyrkulacja powietrza powoduje, że materacyk utrzymuje optymalną temperaturę ciała i dziecko nie przegrzewa się, dzięki czemu śpi spokojniej. Do kosza można dokupić dedykowany stojak. Wymiary kosza to 82,4 x 42,8 x 39,3 cm, a materacyka 70 x 30 cm. Waży około dwóch kilogramów.

 

Skomentuj