Jak urządzić? Praktyczne dodatki

Niezbędna maluszkowi i rodzicom – huśtawka elektroniczna

huśtawka elektroniczna

 

Ty801m  to huśtawka niemowlęca, elektroniczna, marki Eurobaby, idealna dla niemowląt. Posiada pięcio stopniową regulację szybkości huśtania ze wskaźnikiem oraz możliwość ustawienia trzech czasów huśtania:

  • poziom 1 – 8 minut,
  • poziom 2 – 15 minut,
  • poziom 3 – 30 minut.

Po ustawionym czasie huśtawka sama się wyłącza. Została zaopatrzona w przyciski multimedialne, które uruchamiają karuzelę, muzykę lub różne dźwięki, a wybrane elementy karuzeli świecą lub wprawiane są w ruch.

Regulowana i funkcjonalna

Huśtawka posiada siedzisko regulowane na dwóch poziomach, w zależności od wieku dziecka. Intuicyjna obsługa funkcji huśtawki znajduje się na górnym panelu. Dodatkowym atutem huśtawki jest to, że może ona działać zarówno na zasilacz, jak i na baterie, zatem możemy jej używać nie tylko w domu, ale również na wyjeździe czy w plenerze. 

huśtawka elektroniczna

okazje.info.pl

W zestawie znajduje się elektroniczna karuzela z ruchomymi elementami i światełkami – posiada melodie i dźwięki wody i ptaków. Ma też odpinany daszek i moskitierę oraz regulowaną prędkość huśtania, regulowane pochylenie oparcia i regulowany kierunek huśtania. Bezpieczeństwo zapewniają maluszkowi pasy, a dodatkową dla niego atrakcją jest tacka z zabawkami. Zasilanie stanowi zasilacz 5,8 V/800 mA lub cztery baterie LR20 1,5V rozmiar D. Wszystkie materiały użyte do produkcji huśtawki i jej akcesoriów posiadają odpowiednie certyfikaty zgodne z prawem. Podkładka i obszycie wałka pod głowę w przedniej części zostały wykonane z bawełny, a w części tylnej z poliestru, podobnie jak podparcie. Materiał z siedziska jest zdejmowany i może być czyszczony. Waga urządzenia to 10,8 kg. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od urodzenia do dwunastu miesięcy, o wadze do 12 kilogramów. Tę i inne huśtawki podobnego typu porównać możemy tutaj.

 

Skomentuj