Meble

Na początek – kołyska w trzech odsłonach

kołyski dla niemowląt

Łóżeczko to miejsce, w którym noworodek, a potem niemowlę spędza najwięcej czasu. Musi być ono nie tylko piękne i estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne i wygodne, a także przytulne, aby dziecko dobrze się w nim czuło. Na początek, na pierwsze kilka miesięcy życia maluszka, zamiast łóżeczka możemy zakupić kołyskę.

Kołyska klasyczna Anna Glider Crib Troll

Kołyska Anna Glider Crib posiada płaskie szczebelki oraz bardzo bezpieczny mechanizm ruchu poziomego z opcją jego blokowania. Przeznaczona jest pod materac o wymiarach 89,5 x 38,5 – trzeba go dokupić osobno. Kołyska jest wykonana z drewna brzozowego i dostępna jest w trzech kolorach – białym, naturalnego drewna lub ciemnego orzecha. Ostatni z wymienionych kolorów – walnut – uzyskano dzięki ręcznej technice malarskiej nadającej każdemu fragmentowi drewna niepowtarzalny wygląd. Łóżeczko jest zgodne z normą bezpieczeństwa EN 1130 1&2. Wymiary to 94,6 x 51,8 x 81,2 cm. Do kołyski można dokupić kółka w kolorze czarnym lub białym z mechanizmem blokującym oraz materac Troll o wymiarach 89,5 x 38,5 cm, wykonany z włókna poliestrowego Fiber Block, prasowanego na zimno, dzięki czemu materac posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne – nie chłonie wilgoci ani brzydkich zapachów. Pokrowiec materaca wykonany jest ze 100% bawełny, z zamkiem umożliwiającym zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

kołyski dla niemowląt

okazje.info.pl

Nowoczesna z pilotem – kołyska Sweet Melody Blue Dotod Milly Mally

Bieguny kołyski posiadają kółeczka, które można łatwo zablokować, a po ich podniesieniu  otrzymamy tradycyjną kołyskę na płozach. Kołyska posiada czterostopniową regulację wysokości i ma opuszczaną boczną ściankę w celu łatwego przewinięcia dziecka. Do tego posiada zdejmowaną regulowaną budkę, karuzelę z mięciutkimi maskotkami i mrugającymi światełkami, wyposażoną w wibracje, melodie i lampkę nocną, poszycie zdejmowane do prania, pikowaną wyściółkę wewnętrzną, winylowy materacyk, dodatkową kieszeń na pieluszki, pojemnik na akcesoria. Wymiary kołyski to długość 87 cm, szerokość 73 cm i głębokość 27 cm. Wysokość z rozłożoną budką to od 124 do 136 cm, a ze złożoną budką od 108 do 120 cm.Materacyk ma wymiary długość 80 cm i szerokość 40 cm.

kołyski dla niemowląt

okazje.info.pl

Nowoczesna kołyska Harmony od Babybjörn

Kołyska Harmony to idealne miejsce na spokojny sen maluszka. Można ją bujać ręką, dzięki czemu dziecko szybciej i spokojnie uśnie. Kołyska przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do około szóstego miesiąca życia  i wagi 8 kg.
Dzięki delikatnym ruchom ręką kołyska zacznie się poruszać przez co ukołysze pociechę do snu, zapewniając jej bezpieczeństwo pod okiem rodzica. Kołyskę można umieścić w dowolnym miejscu, dzięki czemu dziecko może zawsze spać pod opieką rodzica. Posiada ochraniacz na szczebelki z antyalergicznego poliestru, pokrowiec materaca wykonany z bawełny. Nóżki kołyski wykonano z połączenia drewna i stali, a materac z pianki polietenowej. Pokrowiec kołyski nadaje się do prania w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a pokrowiec materaca w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Kołyska jest stabilna, a jej wymiary to wysokość 65 cm, długość 79 cm i szerokość 58 cm.

kołyski dla niemowląt

okazje.info.pl

Skomentuj