Praktyczne dodatki

Gdy maluch się rozkopuje – śpiworki do spania

śpiworek do spania

Gdy nadchodzą chłodniejsze dni, rodzice martwią się o to, aby maluszek miał ciepło i nie przeziębiał się w czasie snu. Rozwiązaniem dla odkopującego się z kołdry malca jest śpiworek do spania.

Antyalergiczny śpiworek do spania Koo-di 

Jest to jedyny na rynku śpiworek do spania z antyalergicznym wypełnieniem z Amicoru i super mięciutką podszewką bambusową. Dzięki niemu maluszek będzie miał przyjemnie ciepło w czasie nocnego odpoczynku. Prezentowany model przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy i ma grubość 2,5 TOG, co oznacza, że jest przeznaczony do pomieszczeń o temperaturze 16 – 20 stopni Celsjusza. Śpiworek antyalergiczny  Koo-di ma wiele zalet. Został opracowany wraz z firmą PurFlo, która specjalizuje się w tego typu produktach. Bambus, z którego wykonano podszewkę absorbuje o 60% więcej wilgoci niż bawełna. Zamek błyskawiczny został zabezpieczony tak aby nie powodował zadrapań na delikatnej skórze dziecka. Jest rozpinany od góry lub od dołu, zapewniając wygodną zmianę pieluszki w nocy.

śpiworek do spania

okazje.info.pl

 Orla Kiely Boats Travel Gro Company

 Orla Kiely Boats to śpiworek podróżny, jak również domowy do spania, o grubości 2,5 tog, przeznaczony dla dzieci do szóstego miesiąca życia. Grobag Travel został zaprojektowany tak, aby nadawał się zarówno na co dzień do łóżeczka, jak również do wózka spacerowego, do samochodu czy gdziekolwiek indziej. Podróżny Grobag ma podwójny suwak otwierany od dołu i od góry oraz tylny otworek. Te elementy dostosowują go do pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa. Otworek jest zapinany na rzep, więc jeśli nie jesteśmy w podróży, można używać śpiworka jako normalnego do łóżeczka. Warstwa zewnętrzna śpiworka wykonana jest ze 100 % bawełny, podszewka z bawełnianej dzianiny, a wkład z szybkoschnącego poliestru. Śpiworek dostosowano do pasów. Śpiworek można prać- w pralce oraz suszyć w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze.

śpiworek do spania

okazje.info.pl

Wymiary śpiworka dla poszczególnych rozmiarów kształtują się następująco:

0-6 m-cy:

od szyi w dół – około 70 cm, 

szerokość w nóżkach – około 45 cm, 

maksymalny wzrost dziecka – około 80 cm

6-18 m-cy:

od szyi w dół – około 80 cm,

szerokość w nóżkach: około 50 cm,

maksymalny wzrost dziecka: około 90 cm

18-36 m-cy:

od szyi w dół: około 90 cm, 

szerokość w nóżkach: około 55 cm, 

maksymalny wzrost dziecka: około 100 cm

 

Skomentuj