Meble

Łóżeczko dostawne Little Chick London

łóżeczko dostawne oddychające

Little Chick London to łóżeczko dostawne oddychające – niewielki mebel, który dzięki swoim walorom jest doskonałą propozycją na pierwsze łóżeczko dla maluszka, zamiast kosza Mojżesza czy kołyski.

Przytulne i funkcjonalne

Nowoczesna konstrukcja łóżeczka została nagrodzona przez brytyjskich odbiorców, głównie dzięki antyalergicznej i oddychającej tkaninie, z której wykonane jest łóżeczko. Właściwości tkaniny zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, która z kolei jest niezbędna dla spokojnego, zdrowego snu dziecka. Tkanina na bokach łóżeczka jest siateczkowa, z innowacyjnym rdzeniem 3D, dzięki czemu w dowolnej chwili rodzice będą mogli spojrzeć na maleństwo przez ażurową tkaninę. Pozwala to na kontakt z dzieckiem i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa dla dziecka. Łóżeczko dostawne marki Little Chick London przeznaczone jest dla dzieci o maksymalnej wadze 9 kg. Z łóżeczka mogą korzystać tylko dzieci nie siadające samodzielnie czyli do około szóstego miesiąca życia. 

łóżeczko dostawne oddychające

okazje.info.pl

Do łóżeczka mieszczą się materace o wymiarach 90 x 40 cm. Wymiar całkowity po rozłożeniu stelaża to wysokość 90 cm, długość 99 cm oraz szerokość 55 cm. Łóżeczko dostawne jest składane i po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca – możne je schować nawet do komody. Stelaż został wykonany w 100% z drewna FSC, a materiał to 100% hipoalergiczny poliester. Łóżeczko można prać w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Łóżeczko ma uniwersalny kolor biały.

Skomentuj