Jak urządzić? Praktyczne dodatki

Leżaczek Bliss Cotton Antracyt od Babybjorn

leżaczek babybjorn

Leżaczek Bliss Cotton Antracyt od Babybjorn to produkt ergonomiczny, z funkcją kołyski. Stanowi wygodne miejsce zarówno do zabawy, jak i do wypoczynku dla małego dziecka. Jego atutem jest niewątpliwie ergonomiczna konstrukcja.

Wygodny i funkcjonalny leżaczek, który rośnie z dzieckiem

Leżeczek Bliss ma wygodne, odpowiednio skonstruowane i wyprofilowane siedzisko, w którym maluszek będzie przyjmował prawidłową postawę pleców, karku i główki u dziecka. Siedzisko leżaczka posiada trzystopniową regulację, a można go również złożyć dla wygodnego transportu. Leżaczek posiada zdejmowany pokrowiec nadający się do prania, co pozwala na zachowanie higienicznej czystości produktu dla bezpieczeństwa użytkowania przez malutkie dziecko. Funkcja kołysania uruchamia się już w czasie ruchów dziecka, bez potrzeby korzystania z zasilacza czy baterii. Leżaczek Bliss od Babybjorn przeznaczony jest dla dzieci od chwili narodzin do drugiego roku życia. Dziecko w leżaczku może bawić się lub wypoczywać, a gdy dziecko będzie potrafiło samodzielnie siedzieć, leżaczek służyć będzie jako siedzisko. Leżaczek dostępny jest w dwóch wariantach: wykonane z miękkiej bawełny lub z siateczki.

leżaczek babybjorn

okazje.info.pl

Cechą charakterystyczną leżaczka, oprócz niespotykanego kształtu jest wysoka jakość wykonania oraz uniwersalny charakter, dzięki któremu leżaczek idealnie dopasuje się do każdego wystroju mieszkania czy dziecięcego pokoju. Z leżaczka mogą korzystać dzieci o masie ciała od 3,5 kg do 13 kg. Maksymalne obciążenie leżaczka jako kołyski to 9 kg – jest to pozycja środkowa leżaczka. Pokrowiec można prać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Skomentuj