Meble

Kojce dla dzieci z serii Afryka od Berber

kojec berber

 

Berber to polska marka artykułów dla najmłodszych dzieci – w wieku do trzech lat. Są to foteliki samochodowe, kojce oraz przewijaki – bezpieczne i proste w użyciu produkty, które pozwolą na rozwój dziecka w komfortowych warunkach. 

Berber kojec Horn AFRYKA

Jest to kwadratowy kojec o wymiarach 103 x 103 cm. Jest łatwy w rozkładaniu i składaniu – robi się to jednym ruchem. Obręcz i elementy konstrukcyjne kojca obite są miękką gąbką, która zabezpiecza dziecko przed uderzeniem. Kojec został wyposażony w cztery uchwyty ułatwiające dziecku wstawanie, a przejrzysta siatka pozwala dziecku z łatwością obserwować otoczenie. Łatwo zmywalne poszycie kojca zadrukowane zostało nietoksycznymi farbami. Kojec po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Dla wygody i bezpieczeństwa użytkowania przez maluchy został wyposażony w miękki materac. Kojec waży 13 kilogramów.

kojec berber

okazje.info.pl

Berber Kojec Square AFRYKA

Jest to duży kojec dla bezpiecznej zabawy dziecka. Składa się na płasko jednym ruchem, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, a to czyni go bardzo praktycznym. Obręcz i elementy konstrukcyjne obite są miękką gąbką, która zabezpieczy dziecko przed ewentualnym uderzeniem. Kojec wyposażony jest standardowo w 4 uchwyty ułatwiające dziecku wstawanie. Do produkcji kojca użyto materiału zmywalnego, co pozwala na utrzymanie kojca w czystości, w łatwy i szybki sposób. Do kojca dołączony jest piękny, kolorowy materac z motywami afrykańskimi, a specjalnie dobrane kolory materaca stymulują zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój. Kojec ma prostą i wytrzymałą konstrukcję i został przebadany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Wysokość kojca to 88 cm. Jego waga wynosi 10,80 kg.

kojec berber

okazje.info.pl

1 komentarz

Skomentuj