Porady dla rodziców Praktyczne dodatki

Elektroniczna niania Digitalk Easy od Miniland

elektroniczna niania cyfrowa

Miniland to marka, która w swojej ofercie posiada elektroniczną nianię Digitalk Easy. Jest to produkt łatwy w obsłudze, oferujący wysoką jakość dźwięku, dzięki czemu pozwala na słuchanie dziecka bez zakłóceń.

Funkcjonalna i użyteczna niania elektroniczna do pokoju niemowlaka

Niania ma zasięg do 300 metrów i działa w oparciu o technologię cyfrową, dzięki czemu rodzice będą mogli usłyszeć dziecko w pełnej jakości dźwięku i bez żadnych zakłóceń, co z kolei zapewni maleństwu maksymalną ochronę. Niania posiada funkcję aktywacji głosem – VOX. Oznacza to, że monitor pozostaje w trybie gotowości, gdy dziecko odpoczywa i aktywuje się ponownie po wykryciu dźwięku. W ten sposób oszczędzamy energię. Mobilny odbiornik można zabrać wszędzie, ponieważ może działać bez kabla dzięki akumulatorkom zawartym w zestawie. Może też być podłączony do sieci elektrycznej gdy przebywamy w domu. W przypadku używania akumulatorków, ich ładowanie odbywa się po umieszczeniu odbiornika na bazie ładującej. Urządzenie jest na tyle wygodne, aby zabrać go ze sobą wszędzie, także w podróż, ponieważ jest to produkt kompaktowy i o niewielkiej wadze.

elektroniczna niania cyfrowa

okazje.info.pl

Dodatkową funkcją niani jest nocne światło, o przyjemnej barwie i nasyceniu, które ma działanie relaksujące i zapewnia komfort niemowlęciu. Świetlny wskaźnik natężenia dźwięku ma postać dwóch ledowych światełek ostrzegawczych, które zapalają się gdy w pokoju zostanie wykryty jakiś dźwięk. Odbiornik można zawsze znaleźć – wystarczy nacisnąć przycisk na urządzeniu niemowlęcia, wtedy włączy się sygnał dźwiękowy na urządzeniu rodzica i w ten sposób będzie wiadomo, gdzie się znajduje. Urządzenie posiada też alarm informujący o niskim stanie baterii oraz gdy niania jest poza zasięgiem. Alarm ten zapewnia, że rodzic będzie miał dziecko cały czas pod obserwacją. Niania ma dziewięć poziomów głośności, a jej czas pracy na akumulatorach wynosi do 12 godzin. Sprzęt znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.

Skomentuj